Czas i koszty dostawy
Koszt

Jest uzależniony od formy dostawy. Całe zamówienie jest wysyłane w kilku przesyłkach ale klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 7 do 60 dni roboczych w zależności od wybranej formy dostawy. Przesyłki są nadawane spoza granic UE (Chiny (paczka pocztowa), HongKong(kurier DHL)) stąd dłuższy czas realizacji.

Paczki nadajemy do 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty, niezależnie od wybranej formy.  W okresach większej sprzedaży tj. święta, black friday itp. zastrzegamy prawo do 14 dni roboczych na wysyłkę, ze względu na większą ilość paczek do nadania.

Informacja Celna:

Kupując w naszym sklepie towary są dostarczane spoza obszaru Unii Europejskiej,  co za tym idzie mogą wystąpić opłaty celne (cło,VAT). Czasami opłata celna opłata nie występuje, gdyby jednak tak się stało prosimy o kontakt a zwrócimy PEŁNĄ kwotę opłaty (za wyjątkiem elektroniki w tym przypadku to Kupujący pokrywa koszty opłat celnych tj. cło,VAT. Proszę zachować potwierdzenie zapłaty.

informacja pełna: https://mediamarket24.pl/pl/i/Informacja-Celna/12

 

 W Przypadku nie odebrania przesyłki kurierskiej DHL i jej zwrotu na adres nadawcy pobierana jest opłata za przesyłkę w 2 strony - w zależności od wagi i rozmiarów jest to od 300 do 500 zł. 

Typ przesyłki Przelew/Płatność online Czas dostawy
List Ekonomiczny nierejestrowany Darmowa Dostawa ! maksymalne zamówienie 100 zł, zamówienia poniżej 100zł mogą zostać nadane przesyłkami nierejestrowanymi. 10-60 dni robocze (zazywczaj 25 dni kalendarzowych) 
Paczka Pocztowa Rejestrowana Darmowa 10-60 dni robocze (zazwyczaj 20 dni kalendarzowych)
Kurier  59,99 7-30 dni robocze (zazwyczaj 5-14 dni kalendarzowych)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl